Southwark Metal Manufacturing
243146
Southwark 243146 Wallstack Register Boot, 14 in L Register Opening, 3-1/4 in W Register Opening, Hot Dipped Galvanized
Southwark Wallstack Register Boot, 24 Series, 6 in Compatible Duct Diameter, 30 ga Gauge, 90 deg Bend Angle, 14 in Register Opening Length, 3-1/4 in Register Opening Width, Steel, Hot Dipped Galvanized
| Finish | Hot Dipped Galvanized |
|---|---|
| Gauge | 30 ga |
| Material | Steel |
| Series | 24 Series |
| Register Opening Width | 3-1/4 in |
| Compatible Duct Diameter | 6 in |
| Register Opening Length | 14 in |
| Bend Angle | 90 deg |