CSW Industrials Inc
81901
Ceiling Diffusers and Accessories
ARTEC ROUND DIFFUSER 6" 6 PER BOX SKU #81901
| Finish | Smooth Glossy |
|---|---|
| Duct Size | 4, 5, 6 in Opening |
| Height | 7-1/4 |
| Material | Polymer |
| Size | 6 x 6 in |
| Ceiling Thickness | 1-1/4 in |
| Series | MV360S |
| CFM Rating | 200 cfm |
| Color | White |
| Width | 8-3/4 |